МРТ суглобів в Одесі

Увага! Деякі дослідження потребують спеціальну підготовку: особливості відвідування.

Ціни на МР-обстеження суглобів в Одесі

МРТ пари скронево-нижньощелепних суглобів 1 600 грн
Магнітно-резонансна томографія плечового суглоба (один суглоб) 1 600 грн
Магнітно-резонансна томографія ліктьового суглоба1 600 грн
Магнітно-резонансна томографія однієї китиці 1 700 грн
Магнітно-резонансна томографія тазостегнових суглобів 1 600 грн
Магнітно-резонансна томографія колінного суглоба (один суглоб)1 600 грн
Магнітно-резонансна томографія гомілковостопного суглоба 1 600 грн
Магнітно-резонансна томографія однієї стопи 1 700 грн

Особливості відвідування

Більшість обстежень не вимагають попередньої підготовки. Але до деяких обстежень потрібно, наприклад, не їсти. Прочитайте уважно опис обстеження на сайті або уточніть по телефону.

Головне обмеження МРТ – наявність металевих імплантантів в тілі або в деталях одягу. З кардіостимулятором обстеження пройти теж не вийде. У нас в клініках томографи, в які людина заїжджає до пояса. Тому серйозним обмеженням стане клаустрофобія. Також томографи в наших центрах не зможуть підняти людину важче 120 кілограм.

Для обстеження вам буде потрібно взяти з собою тільки паспорт.

 Так, можна пройти профілактичне дослідження без направлення лікаря. 

За стандартом МІБС результати медичного дослідження оформляються висновком на паперовому носії з реєстрацією (записом) даних дослідження і видачею знімків НА ДИСКУ. Реєстрація (запис) даних медичного дослідження на іншому носії (плівка, USB-флеш-носій) або повторна реєстрація даних медичного дослідження на диску є самостійними медичними послугами і оплачуються додатково за встановленими цінами (тарифами).

Коли потрібно записатися і де зробити МРТ суглобів?

Основний метод в сучасній діагностиці травматичних пошкоджень, дегенеративних, запальних і пухлинних захворювань і суглобів, і оточуючих м'яких тканин. Це єдиний неінвазивний метод візуалізації мягкотканного компонента суглоба: сухожиль, зв'язок, менісків, хряща, навколосуглобових сумок.

Дослідження суглобів за допомогою магнітно-резонансної томографії унікально. Воно дає можливість побачити і оцінити не тільки кісткові структури, доступні також для рентгенівських методик, а й дрібні структурні елементи нашого тіла, такі як, наприклад, волокна сухожиль або окремі м'язові пучки, зв'язковий апарат суглоба, меніски, суглобові губи, стан хрящової тканини і т.д.

Жоден інший метод променевої діагностики не дає такої контрастності різних тканин і структур, що в свою чергу дозволяє побачити навіть мінімальні патологічні зміни. При цьому на пацієнта не виявляється ніякого шкідливого впливу.

За своєю інформативності метод МР оцінки патологічних процесів можна порівняти тільки з інвазивної методикою - артроскопією.

Основними показаннями до дослідження служать:

 • передувала травма суглоба;
 • больові відчуття в проекції суглоба;
 • почервоніння, обмеження руху і / або слабкість та ін.

У наших центрах проводяться МР дослідження скронево-нижньощелепного, плечового, ліктьового, колінного, тазостегнового, гомілковостопного суглобів, дослідження суглобів стопи і кисті.

МРТ суглобів, як метод діагностики, дозволяє виявити:

 • - різні види травматичних ушкоджень (включаючи спортивну травму), такі як розтягування, контузії м'язів і кісткової тканини, ушкодження сухожиль з деталізацією за ступенями ушкодження;
 • Розрив заднього рогу внутрішнього меніска по Stoller, III а ступінь.
 • Розрив суглобової губи тазостегнового суглоба.
 • - варіанти дегенеративних змін;
 • Початкові прояви деформуючого артрозу тазостегнового суглоба у вигляді стоншування гиалинового хряща.
 • -запальний процес на ранніх стадіях, (не обумовлених при класичному рентгенівському дослідженні), такі як артрити різної етіології, асептичні некрози і т.д .;
 • Друга стадія асептичного некрозу головки великогомілкової кістки лінійна периферична зона гіпоінтенсівного сигналу на Т1 ВІ в субхондральних відділах головки стегнової кістки.
 • - вроджені патології;
 • - хондропатії;
 • - пухлинні процеси кісток і м'яких тканин в проекції суглобів.
 • - вроджені патології;

МРТ дослідження суглобів не вимагають якої-небудь спеціальної попередньої підготовки, проводяться, як правило, без застосування контрастної речовини, неінвазивні.