ЛДЦ МІБС м.Одеса

МРТ-центр «ЛДЦ МІБС-Одеса» розпочав свою роботу в травні 2012 р.

Основною метою нашого центру стало забезпечення жителів Одеси і Одеської області, а також гостей нашого регіону високотехнологічною діагностичною допомогою, підвищення стандартів якості МРТ-діагностики в регіоні, впровадження нових складних видів досліджень. Своїм відкриттям центр відразу встановив нові правила на ринку і практично вдвічі знизив необгрунтовано завищені до цього ціни на високопольні МРТ в регіоні і почав боротьбу з недобросовісною рекламою, що дискредитує чесне ім’я якісної високопольної МРТ-діагностики. На даний час своїми цінами ми стримуємо їх зростання на ринку Одеси!

МРТ-центр «ЛДЦ МІБС-Одеса» в перебігу двох років своєї діяльності зайняв передові позиції в області надання діагностичних послуг в області МРТ в регіоні, набув заслуженого авторитету у лікарів і подяку багатьох тисяч пацієнтів. Завдяки нашій гнучкій та оперативній роботі довгі черги на МРТ дослідження залишилися в минулому і зараз можна його пройти в день запису, а також, в ургентному режимі «швидкої допомоги», що часто дозволяє врятувати життя.

Експлуатуючи високопольний (1.5 Тесла) сучасний томограф німецької фірми Siemens, використовуючи сучасні діагностичні протоколи і методики проведення дослідженнь, наш центр значно підняв якість надаваних МРТ-послуг, що має високе значення для правильної діагностики і подальшого лікування хвороб. Завдяки нам МРТ діагностика була виведена на новий авторитетний рівень в медичному середовищі Одеси і області..

У 2015 році МРТ-центр «ЛДЦ МІБС-Одеса» був укомплектований новою сучасною інжекційною системою американської фірми Medrad, яка відкрила нові можливості в МРТ-діагностиці і, використовуючи потужну методичну базу радіологічної мережі МІБС, дозволила розвивати такі напрямки складних досліджень як динамічне контрастування черевної порожнини і заочеревинного простору, динамічне дослідження простати, контрастна перфузія головного мозку і, чим ми особливо пишаємося, мультівоксельную протонну спектроскопію головного мозку, що дозволяє оцінити порушення біохімічних параметрів тканин, в яких не виявляються фізичні порушення.

Низка цих досліджень в Україні виконуються тільки в «ЛДЦ МІБС-Одеса» і дозволяють наблизити достовірність МРТ-досліджень до показників позитронно-зміссіонної томографії суміщеної з комп’ютерною томографією (ПЕТ / КТ), за якою зараз пацієнтам доводиться їхати за кордон.

Уже двічі, в серпні 2014 року і в жовтні 2018 р наш центр пройшов медичну акредитацію Міністерства охорони здоров’я України, в ході якої були високо оцінені застосовувані в «ЛДЦ МІБС-Одеса» стандарти якості та діагностичному центру присвоєна перша акредитаційна категорія МОЗ України. Ми продовжуємо розвивати високотехнологічні методики МРТ-діагностики та складні алгоритми дослідження, наближаючи медичну діагностику в регіоні до сучасного наукового максимуму МРТ-методу.