1. Запис

Обстеження проводяться за попереднім записом.

Записатися Ви можете щоденнно з 7.00 до 23.00 за телефоном або через форму «Он-лайн запис»:

міські номери: (048) 703-90-33

мобільні номери: (050) 248-11-33,      (067) 744-00-33,     (093) 604-00-30.

Якщо ви не можете довго знаходитися в нерухомому стані або страждаєте на клаустрофобію, будь ласка, повідомте про це під час запису.

Тунель високопольного магніту являє собою трубу довжиною 1.5 метра і внутрішнім діаметром 60 см. Пацієнти з габаритами, що перевищують діаметр труби, не можуть обстежитися на такому томографі. Ви можете відвідати наш центр перед записом, щоб переконатися в тому, що обмеження за розміром або клаустрофобія не завадять вашому дослідженню.

Під час запису повідомте адміністратору перелік досліджень які Вас цікавлять , прізвище, ім’я, по батькові та дату народження (це допоможе відновити дані про Ваших попередніх обстеженнях і скоротити час запису). Впишіть дату, час і місце дослідження в направлення Вашого лікаря – це допоможе Вам зафіксувати дані записи і дозволить відвідати центр в зарезервований для Вас час.

2. Підготовка до дослідження

Більшість МР-досліджень не вимагає спеціальної підготовки, тобто Ви можете їсти, пити і приймати прописані ліки як до, так і відразу після дослідження. Але виконання деяких простих правил допоможуть отримати дійсно якісний результат. МРТ органів черевної порожнини проводиться не раніше, ніж через 4-6 годин після прийому їжі і рідини, а дослідження органів малого тазу слід проводити при наповненому сечовому міхурі. Більш детальну інформацію про підготовку дивіться в розділі «Послуги» або дізнавайтеся у адміністраторів при записі.

Одяг повинен бути зручним, позбавлений металевих елементів, прикраси краще залишити вдома. Безпосередньо перед дослідженням, годинник, телефон, кредитні карти і документи Ви зможете залишити в індивідуальному сейфі або у адміністратора. Перед дослідженням не рекомендується користуватися косметикою, що містить частинки металу і металовмісними мазями.

3. Не забудьте взяти з собою

  • паспорт (посвідчення особи);
  • документи, що підтверджують право на пільги;
  • направлення лікаря (якщо дослідження було призначено фахівцем);
  • поліс медичного страхування (якщо ваше дослідження оплачує страхова компанія).

Щоб результати проведеного дослідження несли в собі максимум інформації, у випадках динамічного спостереження або при проведенні контрольних діагностичних процедур, повідомте про проведені операції і перенесені травми, захопіть з собою і покажіть їх лікарю:

  • результати попередніх ультразвукових досліджень, комп’ютерних або магнітно-резонансних томографій;
  • висновок лікарів-клініцистів, виписки з історії хвороби, амбулаторної картки.

4. У центрі

В діагностичний центр бажано прийти на 10-15 хв раніше запланованого часу безпосередньо дослідження. Після укладення договору на проведення медичної діагностики і підписання Вами інформованої згоди на її проведення, Вас проведуть в індивідуальну роздягальню з сейфом для зберігання особистих цінних речей, де буде запропоновано: – зняти предмети і частини одягу, що містять метал (кнопки, заклепки, гачки, блискавки , пряжки, ремені), а при необхідності роздягнутися до нижньої білизни і одягнути одноразову медичний одяг, що видається адміністратором центру; – викласти з кишень ключі, монети, брелоки; – зняти металеві прикраси; – зняти годинник і викласти мобільні телефони; – викласти магнітні носії (касети, дискети, флешки, кредитні картки).

5. Дослідження

Під час дослідження Ви будете постійно перебувати під наглядом медичного персоналу: Вас бачать і чують. Крім того ми дозволяємо родичу або близькій Вам людині перебувати поруч з Вами протягом всього дослідження. Дослідження супроводжується різкими досить гучними звуковими шумами, викликаними електромагнітними сплесками, тому Вам і Вашому супроводжуючому одягнуть навушники з приємною розслаблюючій музикою. Весь час дослідження Вам доведеться зберігати нерухомий стан, тому при укладанні намагайтеся зайняти максимально зручне і розслаблене положення – від цього залежить якість обстеження. Дослідження може зайняти від 10 хвилин до години в залежності від обсягу та складності дослідження, так що не плануйте невідкладних справ на час відразу після дослідження.

6. Результати

У більшості випадків ви зможете отримати результати (знімки і висновок) протягом від півгодини до 2 годин після закінчення дослідження, за винятком складних досліджень і діагностичних випадків, що вимагають консиліуму. У цьому випадку результати можуть бути видані протягом декількох днів. Можливий запис компакт-диска з результатами дослідження і ліцензійної програмою для їх перегляду. Результат дослідження зберігається в центрі 10 років і за заявою пацієнта може бути переданий лікарю в будь-яку точку світу за лічені хвилини. За Вашим бажанням лікар ЛДЦ МІБС поговорить з Вами або Вашими родичами про характер виявлених при дослідженні змін і подальшу тактику діагностики.

Введите текст заголовка