Увага! Деякі дослідження потребують спеціальну підготовку: особливості відвідування.

Ціни на МРТ органів малого таза і зовнішніх статевих органів в Одесі

МРТ МАЛОГО ТАЗА І ЗОВНІШНІХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ
ПослугаЦіна, грнЗапис
Магнітно-резонансна томографія органів малого таза2 700-00
Магнітно-резонансна томографія прямої кишки2 700-00
Магнітно-резонансна томографія передміхурової залози **2 400-00
Магнітно-резонансна томографія калитки2 100-00

Особливості відвідування

Більшість обстежень не вимагають попередньої підготовки. Але до деяких обстежень потрібно, наприклад, не їсти. Прочитайте уважно опис обстеження на сайті або уточніть по телефону.

Головне обмеження МРТ – наявність металевих імплантантів в тілі або в деталях одягу. З кардіостимулятором обстеження пройти теж не вийде. У нас в клініках томографи, в які людина заїжджає до пояса. Тому серйозним обмеженням стане клаустрофобія. Також томографи в наших центрах не зможуть підняти людину важче 120 кілограм.

Для обстеження вам буде потрібно взяти з собою тільки паспорт.

 Так, можна пройти профілактичне дослідження без направлення лікаря. 

За стандартом МІБС результати медичного дослідження оформляються висновком на паперовому носії з реєстрацією (записом) даних дослідження і видачею знімків НА ДИСКУ. Реєстрація (запис) даних медичного дослідження на іншому носії (плівка, USB-флеш-носій) або повторна реєстрація даних медичного дослідження на диску є самостійними медичними послугами і оплачуються додатково за встановленими цінами (тарифами).

Коли проводять МРТ Органів малого таза і зовнішніх статевих органів?

Найбільш інформативний метод оцінки анатомічних особливостей органів малого таза і виявлення патологічних змін - вікових, запальних, пухлинних. Дослідження дозволяє оцінити такі органи: сечовий міхур; стінки піхви, матку і яєчники у жінок; передміхурову залозу і насінні бульбашки у чоловіків; судинні структури, лімфатичні вузли, м'які тканини малого таза.

Завдяки високій роздільній здатності високопольних (1,5 т) і сверхвисокопольних (3Т) магнітно-резонансних томографів в ході дослідження можна побачити зміни структури органів розміром від 3-5мм, виявити патологічні процеси на їх початковій стадії, а також провести диференціальну діагностику патологічних утворень.

Исследование проводиться по назначению лечащего врача или по желанию пациента при наличии болей в нижних отделах брюшной полости, в малом тазу и паховых областях, при подозрении на воспалительные изменения и объемные образования.Для проведения исследования необходимо иметь возможность пролежать на спине, неподвижно в течение 40 мин.

МРТ органів малого тазу у жінок репродуктивного віку

Оптимальний час для проведення дослідження органів малого таза в репродуктивному віці - це перша фаза менструального циклу (не пізніше 7-12 дня циклу).

За допомогою МРТ можна побачити і оцінити стан тіла матки, шийки матки, яєчників, маткових труб (при їх патології) і оточуючих їх органів, які зазнають змін протягом усього менструального циклу, а також стан лімфатичних вузлів. Під час проведення МРТ вимірюються розміри всіх доступних для дослідження органів, оцінюється їх структура і відповідність фазі менструального циклу.

В першу фазу менструального циклу краще проводити оцінку стану ендометрію (відповідність його розвитку дня менструального циклу, виключення гиперпластического процесу), оцінку стану міометрія при виявленні таких процесів, як міома матки, внутрішній ендометріоз (аденоміоз), проводити дослідження з метою виявлення пухлин і кіст яєчників.

У другій фазі менструального циклу відбувається потовщення і зміна структури ендометрія, посилення кровопостачання матки і зміна сигнальних характеристик міометрія, що робить структуру міометрія неоднорідною, а в яєчниках в нормі з'являються додаткові включення - зростаючий фолікул або жовте тіло, які необхідно диференціювати з патологічною кістою.Тому, в разі, коли дослідження виконується в другій фазі менструального циклу, за рекомендацією направляє / лікуючого лікаря, наприклад, для виявлення ендометріозу, при виникненні труднощів в правильній оцінці стану ендометрію, міометрію, змін в яєчниках, Вам може бути рекомендовано проведення повторного дослідження в певний день менструального циклу.

МРТ органів малого тазу у жінок в постменопаузальному періоді можна проводити в будь-який час.

При онкопатології, коли дослідження проводиться з метою оцінки поширеності пухлинного процесу, а також в екстреному порядку МРТ органів малого таза можна проводити в будь-який день менструального циклу.

Завдяки високій роздільній здатності і додатковим унікальним програмам з дуже тонкими зрізами, можна побачити зміни розміром до декількох міліметрів, виявити патологічні процеси на мінімальній стадії. Застосування динамічного контрастного посилення при наявності об'ємних утворень органів малого таза дозволяє провести диференціальну діагностику доброякісних і злоякісних процесів, їх поширеність.