МРТ молочних залоз: чому це важливо?

В своіх прагеннях бути більш жіночою та привабливою, подобатися самій собі та оточенню, багато жінок вдається до хірургічноі корекціі форми та розмірів грудей. Однак досягнення бажаного результату – це не тільки естетичне задоволення, але й певна небезпека для організму. З цього моменту жінці доводиться більш уважно стежити за своіми грудями.

Магнітно-резонансна томографія як незамінний метод:

Магнітно-резонансна томографія молочних залоз – незамінний метод , який дозволяє визначити цілісність та стан імплантів, а також простежити за молочною залозою, яка перекривається імплантом та не візуалізужться при інших дослідженнях.

Переваги МРТ перед іншими методами:

У пацієнток з імплантованими силіконовими протезами МР-томографія з контрастним посиленням дає нову інформацію, яку неможливо отримати іншими методами. МР-сигнал від структури силіконового імпланта чітко виділяється в тканині молочноі залози та не є значущою перешкодою для діагностики навіть невеликих патологічних змін. Ні рентгенівська мамографія, ні комп‘ютерна томографія, ні ультразвукове дослідження не мають таких можливостей, для цих методів силіконові імпланти є суттєвою діагностичною перешкодою.

Ризики та профілактика:

Необхідно пам‘ятати, що, чим більше років імпланту, тим вищий ризик його розриву, зморщування, появи ущільнень та рубців. Дослідження показують, що важливо перевірятися за допомогою МРТ навіть тим жінкам, котрі не мають ніяких симптомів розриву імплантів.

Заключні слова:

Хочеться побажати вельмишановним дамам краси та здоров’я, завжди радувати оточення своім здоровим тілом, а в разі необхідності, хай на вашому життєвому шляху трапляються тільки справжні професіонали своєі справи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *