MRI
Somatom
2
cyberknife
truebeam

Як записатися

Запис Дослідження проводяться за попереднім записом. Записатися Ви можете щоденно з 7.00 до 23.00 за телефонами або через форму «Он-лайн запис»: 34-32-04 34-32-05 (050) 248-11-33 (067) 744-00-33 (093) 604-00-30 Якщо ви не можете довго зберігати нерухомість або страждаєте на клаустрофобію, будь ласка, повідомте про це при записі. Тунель високопольних магніту являє собою трубу довжиною 1.5 метра і внутрішнім діаметром 60 см. Пацієнти з габаритами, що перевищують діаметр труби, не можуть обстежитися на такому томографі. Ви можете відвідати наш центр перед записом, щоб переконатися в тому, що обмеження за розміром або клаустрофобія не завадять вашому дослідженню. Під час запису повідомте адміністратору перелік досліджень які Вас цікавлять, прізвище, ім’я та по батькові і дату народження (це допоможе відновити дані щодо Ваших попередніх обстежень та таким чином скоротити час запису). Впишіть дату, час і місце дослідження в напрямок Вашого лікаря – це допоможе Вам зафіксувати дані записи і дозволить відвідати центр в зарезервований за  Вами час. Підготовка до дослідження Більшість МР- досліджень не вимагає спеціальної підготовки, тобто Ви можете їсти, пити і приймати прописані ліки,  як до, так і відразу після дослідження. Але виконання деяких простих правил допоможуть отримати дійсно якісний результат. МРТ органів черевної порожнини проводиться не раніше, ніж через 4-6 годин після прийому їжі і рідини, а дослідження органів малого таза слід проводити при наповненому сечовому міхурі. Більш детальну інформацію про підготовку дивіться у розділі «Послуги» або дізнавайтеся у адміністраторів при записі. Одяг повинен бути зручним, позбавленої металевих елементів, прикраси краще залишити вдома. Безпосередньо перед процедурою, годинник, телефон, кредитні картки та документи Ви зможете залишити в індивідуальному сейфі або у адміністратора. Перед дослідженням не рекомендується користуватися косметикою, що містить частки металу і металовмісними мазями. Не забудьте взяти із собою паспорт (посвідчення особи); документи, що підтверджують право на пільги; напрямок лікаря (якщо дослідження було призначено фахівцем); поліс медичного страхування (якщо ваше дослідження оплачує страхова компанія). Щоб результати проведеного дослідження несли в собі максимум інформації, у випадках динамічного спостереження або при проведенні контрольних діагностичних процедур, повідомте про проведені операції і перенесених травмах, захопіть з собою і покажіть лікарю:

  • результати попередніх ультразвукових досліджень, комп’ютерних або магнітно-резонансна томографія;
  • висновок лікарів-клініцистів, виписки з історії хвороби, амбулаторної картки.

У центрі В діагностичний центр бажано прийти на 10-15 хв. раніше запланованого при записі часу безпосередньо дослідження. Після укладення договору на проведення медичної діагностики та підписання Вами інформованої згоди на її проведення, Вас проведуть в індивідуальну роздягальню з сейфом для зберігання особистих цінних речей, де буде запропоновано: – зняти предмети і частини одягу, що містять метал (кнопки, заклепки, гачки, блискавки , пряжки, ремені), а при необхідності роздягнутися до нижньої білизни і одягнути одноразову медичну одяг, що видається адміністратором центру;

  • викласти з кишень ключі, монети, брелоки;
  • зняти металеві прикраси;
  • зняти годинник і викласти мобільні телефони;
  • викласти магнітні носії (касети, дискети, флешки, кредитні картки).

Дослідження Під час дослідження Ви будете постійно перебувати під наглядом медичного персоналу: Вас бачать і чують. Крім того ми дозволяємо родичу або близькій Вам людині перебувати поруч з Вами протягом всього дослідження. Дослідження супроводжується різкими досить гучними звуковими шумами, викликані  особливостями роботи апаратури, тому Вам і Вашому супроводжуючому одягнуть навушники з приємною розслаблюючій музикою. Весь час дослідження Вам доведеться зберігати нерухомий стан, тому при укладанні постарайтеся зайняти максимально зручне і розслаблене положення – від цього залежить якість обстеження. Дослідження може зайняти від 10 хвилин до години в залежності від обсягу та складності дослідження, так що не плануйте невідкладних справ на час відразу після дослідження. Результати У більшості випадків ви зможете отримати результати (знімки і висновок) протягом від півгодини до 2 годин після закінчення дослідження, за винятком складних досліджень і діагностичних випадків, що вимагають консиліуму. У цьому випадку результати можуть бути видані протягом декількох днів. Можливий запис компакт-диск з результатами дослідження та ліцензійною програмою для їх перегляду. Результат дослідження зберігається в центрі 10 років і за заявою пацієнта може бути переданий лікареві в будь-яку точку світу за лічені хвилини. За Вашим бажанням лікар ЛДЦ МІБС поговорить з Вами або Вашими родичами про характер виявлених при дослідженні змін і подальшу тактику. Для «Он-лайн запису» ви можете заповнити наступну форму і натиснути кнопку «Відправити». Ми зв’яжемося з Вами для підтвердження запису.

Яндекс.Метрика