MRI
Somatom
2
cyberknife
truebeam

Головна

ЧОМУ САМЕ МИ?

Далекосяжний медичний досвід: мережа ЛДЦ МІБС – це більш 3,000 досліджень щодня у більш ніж 80 діагностичних центрах Східної Європи, накопичений нами досвід дозволяє звести до мінімуму діагностичну помилку. У центрі працює висококваліфікований персонал, який пройшов спеціальну підготовку і атестацію в Центрі навчання ЛДЦ МІБС в Санкт-Петербурзі.

Бездоганна якість знімків і висновків: ЛДЦ МІБС-Одеса – регіональний центр МРТ- діагностування, оснащений сучасним високопольних (1,5 Тесла) магнітно-резонансним томографом Siemens Mаgnetom, що дозволяє нам за мінімальний час отримувати зображення найвищої якості та їх медичну інтерпретацію, визнані в провідних світових клініках.

Широкий спектр складних досліджень і діагностичних методик: високий рівень професіоналізму та постійний обмін досвідом із зарубіжними колегами дозволяють нам якісно виконувати найширший спектр досліджень, наближений до сучасного максимуму методу МРТ- діагностики.

Найбільша в Європі телемедична мережа з центром віддаленого консультування в Санкт-Петербурзі, дозволяє при необхідності оперативно проводити консиліуми по складних медичним випадкам і підвищити достовірність результатів дослідження.

Доступність та конфіденційність результатів дослідження: результати дослідження зазвичай можна отримати протягом години після його проведення, а також відправити за допомогою мережі передачі даних в будь-яку точку світу. Конфіденційність ваших особистих і медичних даних гарантована сучасною системою управління базами даних (СКБД), а результати досліджень зберігаються в нашому центрі не менше 10 років.

Комфортний сервіс: центр працює з 07.00 до 21.00 щодня, знаходиться в географічному центрі Одеси, які мають розвантажені маршрути під’їзду з будь-якого району і зручні місця паркування. Чисте й світле приміщення з кондиціонером, затишна атмосфера, сейф для зберігання особистих цінних речей, безкоштовний Wi-Fi Інтернет, одноразовий медичний одяг і турботливий персонал дозволять Вам без нервування і черг в спокійній обстановці провести необхідну діагностику.

Самі адекватні ціни на МРТ в регіоні: своєю ціновою політикою ми стримуємо зростання цін на ринку високопольних МРТ- діагностики регіону. Крім участі в соціальній програмі Департаменту охорони здоров’я Одеського міськвиконкому у нас діє система знижок для різних соціальних категорій громадян (пенсіонерів, інвалідів, студентів, учасників бойових дій, а також медичних працівників). Центр працює зі страховими компаніями і підприємствами усіх форм власності.

Лікувально-діагностичний центр Міжнародного інститут біологічних систем ім. .С.М.Березіна

Мережа лікувально-діагностичних центрів Міжнародного інституту біологічних систем (ЛДЦ МІБС) є найбільшою в Європі за своєю географією, числу досліджень, просторості телемедичної мережі, а також за насиченістю новітнім медичним обладнанням. Головний офіс ЛДЦ МІБС розташований в Санкт-Петербурзі, де знаходиться потужна лікувальна радіохірургічна і радіотерапевтична база. Детальну інформацію про ЛДЦ МІБС можете отримати з розділу «Про нас». Ви можете ознайомитися з послугами регіонального діагностичного центру «ЛДЦ МІБС – Одеса» у розділі «Послуги», а з прейскурантом на сторінці «Наші ціни». Щоб пройти МРТ обстеження ви можете записатися зателефонувавши за телефонами наведених на сторінці «Контакти» або заповнити форму на сторінці «Он-лайн запис». Одеське відділення ЛДЦ МІБС може сприяти мешканцям нашого регіону в отриманні високоякісної медичної допомоги, що відповідає міжнародним стандартам, в Онкологічному і радіо-хірургічному центрі МІБС. Для подробиць будь ласка відвідайте розділ «Радіохірургія» або «Променева терапія».

Яндекс.Метрика